![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
27 вересня в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності Южноукраїнської міської ради Грабовенко Л.О. за участю представника мешканців гуртожитку №10 по вул. Молодіжна, 11, 15 відбулося засідання постійної міської комісії із забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків. Основним завданням Постійної комісії є:
- розгляд спорів, пов’язаних з порушенням прав громадян, які проживають у гуртожитках, на які поширюється дія Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків»;
- проведення аналізу основних проблем мешканців гуртожитків, зокрема стану забезпечення їх соціальним житлом, а також причин виникнення таких проблем;
- розроблення механізму розв'язання житлових проблем мешканців гуртожитків;
- розроблення проектів нормативно-правових актів щодо вирішення проблемних питань мешканців гуртожитків.
Начальник відділу правової роботи, квартирного обліку та приватизації юридичної служби Сезоненко І.В. проінформувала про приватизацію житлових приміщень у гуртожитках за 2013 рік. З початку року 25 громадян подали заяви про приватизацію житлових площ в гуртожитках комунальної власності та отримали свідоцтва про право власності на житло.
Представник мешканців гуртожитку №10 повідомив, що при виникненні проблем, мешканці гуртожитків звертаються безпосередньо до ЖЕД, де отримують відповідні послуги та вирішують нагальні питання.
Проте, у разі виникнення проблем, спорів мешканці гуртожитків мають право звернутися до виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради, чи безпосередньо до постійної міської комісії із забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків або до суду.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...