![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
На виконання соціальних ініціатив Президента України, з метою реалізації державної політики у сфері зайнятості населення 25 вересня у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради відбулося засідання міської тристоронньої соціально-економічної ради. Засідання пройшло під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної за участю представників органів виконавчої влади, спілки роботодавців та профспілок міста Южноукраїнська. На засідання була запрошена директор Южноукраїнського міського центру зайнятості Ольга Ретюнських.
На засіданні заслухали звіти заступника начальника управління, начальника відділу праці управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Наталії Желєзняк про створення безпечних умов праці та запобігання виробничому травматизму на підприємствах, установах та організаціях міста Южноукраїнська, про соціальний захист працюючих у важких та шкідливих умовах праці та інформацію директора Южноукраїнського міського центру зайнятості Ольги Ретюнських про надання соціальних послуг в умовах дії ЗУ «Про зайнятість населення» (у новій редакції). Також на засіданні міської тристоронньої соціально-економічної ради обговорювалися перспективи погашення заборгованості із виплати заробітної плати та стан господарської діяльності Южноукраїнського відокремленого підрозділу колективного сільськогосподарського підприємства «Тепличний комбінат».
За результатами проведеного засідання надані відповідні доручення.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...