![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
З метою реалізації ініціатив Прзидента України щодо підвищення соціального захисту (рівня життя) найбільш уразливих верств населення 2012 році Южноукраїнською міською радою була прийнята оновлена міська комплексна Програма «Турбота» на 2013-2017 роки, з урахуванням потреб мешканців міста. Одним із нових напрямків Програми є санаторно-курортне оздоровлення ветеранам війни, праці, інвалідам загального захворювання за рахунок коштів міського бюджету.
В 2013 році 13 ветеранів праці пройшли оздоровлення в Миколаївському санаторії-профілакторії «Інгул». В санаторії використовують сучасне лікувально-діагностичне обладнання, функціонує спеціалізоване реабілітаційне відділення для хворих: з цереброваскулярною патологією бронхолегеневої системи, травматологічного профілю, для хворих з серцево-судинною патологією.
Для постановки на облік ветеранів праці відповідно до рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 10.04.2013 №88 «Про затвердження Порядку використання коштів з міського бюджету для забезпечення санаторно-курортним лікуванням ветеранів війни, праці та інвалідів» необхідно надати до управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради наступні документи:
- заяву;
- медичну довідку за формою №070/0;
- копію паспорту;
- копію документу, який дає право на отримання путівки (довідки до акта огляду медико-санітарної експертної комісії (МСЕК) – для інвалідів, посвідчення – для ветеранів війни, осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та праці).
Більш детальну інформацію можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради, кабінет №5 або за телефоном 2-02-16.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...