![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
28 та 29 вересня в районі скельного масиву поряд з Южноукраїнськом відбувся традиційний для Миколаївщини туристичний фестиваль «Відпочивай активно!». Однією з відмінностей цьогорічного фестивалю було те, що до його програми входило знайомство з містоутворюючим підприємством міста атомників – Южно-Українським енергетичним комплексом.
Фестиваль, присвячений Всесвітньому дню туризму та Дню туризму в Україні, на берегах Південного Бугу поблизу міста-супутника АЕС організовується щорічно в останні вихідні вересня. Його програма зазвичай дуже насичена. До неї входять відкриті обласні змагання з техніки гірського туризму, концерт бардівської пісні, майстер-клас зі скелелазіння, форсування річки Південний Буг, кулінарний конкурс похідної кухні та ін. Цього року до традиційних заходів додалася екскурсія до Южно-Українського енергокосплексу. Туристи побували на оглядових майданчиках ЮУАЕС та Ташлицької ГАЕС, за допомогою спеціальних макетів у інформаційно-культурному центрі ВП ЮУАЭС познайомилися з принципом роботи унікального підприємства, що об’єднує атомну, гідро- та гідроакумулюючу станції.
Миколаївщина – один з високорозвинутих індустріальних регіонів України. У загальнодержавному поділі на долю промислового комплексу області випадає близько 2% реалізованої промислової продукції. У різних галузях промисловості тут трудиться більше 80 тисяч працівників. Сім тисяч з них складає колектив енергокомплексу на Південному Бузі. Це головне енергетичне підприємство Миколаївщини. Спільний щорічний виробіток АЕС, ГЕС і ГАЕС складає 17-20 млрд кіловат-годин. Це більш ніж утричі перевищує потреби області.
За три десятиріччя своєї історії Южно-Українським енергокомплексом вироблено більше 480 млрд кіловат-годин. Це приблизно два з половиною обсяги середньорічного споживання країни (за показниками 2012р.). Таким чином, завдяки роботі лише цього підприємства промисловість, сільське господарство, транспорт і населення України протягом двох з половиною років були забезпечені електроенергією.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...