![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
27-29 вересня 213 року на скельних масивах поблизу міста Южноукраїнська відбувся туристичний фестиваль «Відпочивай активно», який проводиться вже 38-ий рік поспіль.
Організаторами фестивалю виступили: Миколаївська обласна федерація спортивного туризму, департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму Миколаївської обласної державної адміністрації, за підтримки Южноукраїнської міської ради.
28 вересня офіційно відкрили фестиваль начальник департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму Миколаївської обласної державної адміністрації Михайло Тульський, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна.
До Всесвітнього Дня туризму та за вагомий внесок у розвиток туризму грамотами Миколаївської обласної державної адміністрації були нагороджені: Квасневський Євген Анатолійович - Южноукраїнський міський голова, Дорошина Тетяна Селантіївна – голова Южноукраїнської міської громадської організації спортивного туризму, альпінізму, скелелазіння і спортивного орієнтування клубу «Азимут».
Для учасників фестивалю була організована екскурсія на оглядоові майданчики Южно-Українського енергетичного комплексу, міського музею «Козацької слави та військової техніки». Учасники мали змогу взяти участь у туристичному квесті, змаганнях із спортивного орієнтування, конкурсі бардівської пісні біля вогнища.
У рамках фестивалю проходили змагання з гірського туризму «Пам’яті товариша», у яких взяли участь команди з міста Первомайська, Кіровограда, Миколаєва, Вознесенська, Чернігова, Черкас, Южноукраїнська, Арбузинки, Снігурівки.
Перемогу здобула команда з міста Вознесенська.
Неподалік наметового містечка була огранована торгівля смачними харчовими виробами та сувенірною продукцією. Подарунком від міського голови для всіх учасників туристичного фестивалю та гостей стала смачна каша.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...