![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
23 вересня у Южноукраїнську підбито підсумки першого (відбіркового) етапу конкурсу "Логотип ДП НАЕК "Енергоатом". Він проводиться серед дітей міст-супутників атомних станцій у віці від 10 до 16 років.
Юні художники Южноукраїнська подали на конкурс 32 варіанти нового логотипу атомної енергокомпанії. 28 з них були представлені в жанрі "малюнок", ще 4 виконані за допомогою комп'ютерної графіки.
Спеціальне журі, до складу якого входили професійні художники, представники профкому та організації молоді Южноукраїнської об'єднаної організації профспілок, відділу роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС, а також міського управління освіти, 23 вересня визначило 5 кращих робіт. Таким чином, до другого (фінального) етапу конкурсу пройшли розробки логотипів Анастасії Патраман, Анжели Качинської, Анастасії Нікітіної (2 роботи) та Вікторії Ощєпкової. Усі вони виконані в жанрі "малюнок".
Настя Патраман займається в студії прикладного мистецтва "Декор", що працює на базі інформаційно-культурного центру "Імпульс" ВП ЮУАЕС. Усі інші южноукраїнські фіналістки - вихованки міської «Дитячої школи мистецтв».
Роботи, що перемогли в попередньому відборі, відправлено до Києва, в дирекцію компанії "Енергоатом" для участі у фінальному етапі конкурсу. Він пройде в першій декаді жовтня 2013 р. Тоді спеціальне журі у складі провідних фахівців атомноенергетичної галузі та представників громадських організацій міст-супутників АЕС визначить три кращі розробки логотипу НАЕК, автори яких займуть 1-е, 2-е та 3-є місця. Вони отримають дипломи і пам'ятні подарунки. Церемонія нагородження відбудеться під час офіційних урочистостей, присвячених 17-ій річниці створення Державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом".
Конкурс логотипів НАЕК серед молоді міст-супутників АЕС проводиться вперше. Його мета - активізація творчого потенціалу, розвиток у дітей і юнацтва розуміння значущості атомної енергетики, залучення підростаючого покоління до вивчення тематики мирного атому та формування корпоративного духу серед активної учнівської молоді в громадському середовищі міст-супутників атомних станцій України.
Анастация Патраман, студия Декор
Анжела Качинская, Детская школа искусств
Анастасия Никитина, Детская школа искусств
Анастасия Никитина, Детская школа искусств
Виктория Ощепкова, Детская школа искусств
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...