![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
19 вересня під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в 2014 році в місті Южноукраїнську Року учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
У засіданні взяли участь секретар Южноукраїнської міської ради Галина Поліканіна, начальник відділу соціального розвитку ВП ЮУАЕС Валерій Кичак, заступник начальника Южноукраїнського відділу Управління Міністерства внутрішніх справ України в Миколаївській області, начальник міліції громадської безпеки Олександр Лопушенко, кореспондент редакційного відділу телебачення «Новини Южноукраїнська» комунальної установи «Інформаційне агентство «Контакт» Людмила Мальцева, голова Южноукраїнської міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Олександр Кравченко, заступник голови Южноукраїнської міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Микола Фодченко, головний спеціаліст фінансового управління Южноукраїнської міської ради Тетяна Книшук, військовий комісар Южноукраїнсько-Арбузинського об’єднаного міського військового комісаріату Олександр Стоянов, начальник управління освіти Юрій Сінчук, начальник управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіра Гехад, заступник начальника управління Лариса Заболотна.
На засіданні було винесено пропозиції щодо проведення у 2014 році в місті Южноукраїнську Року учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
Члени організаційного комітету уважно розглянули заходи та прийняли в роботу.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...