![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
23 вересня на енергоблоці №3 Южно-Української АЕС розпочато монтаж стенду інспекції та ремонту тепловиділяючих збірок транснаціональної фірми "Westinghouse" (ТВЗ-W). Для цього на атомну станцію прибули представники компанії-постачальника.
Будучи новим елементом стосовно обладнання АЕС з реакторами ВВЕР-1000, новий стенд дозволить виконувати не лише поглиблений аналіз стану тепловиділяючих збірок "Westinghouse", а й, у разі потреби, проводити виявлення та видалення негерметичних твел (тепловиділяючих елементів). Монтаж ведуть фахівці "Westinghouse" спільно з персоналом енергоремонтного підрозділу ВП ЮУАЕС.
У паливній кампанії 2012-2013 рр. на енергоблоці №3 Южно-Української атомної станції експлуатувалися 66 ТВЗ-W. За інформацією фахівців АЕС, під час роботи реактора на потужності зауважень до їх експлуатації не було, негерметичних твел у паливних збірках "Westinghouse" не зафіксовано. На сьогодні усі ТВЗ-W вивантажено до басейну витримки, підготовлено до проведення інспекції.
Інспекція тепловиділяючих збірок транснаціональної фірми "Westinghouse" - плановий захід. Вона проводиться в процесі перевантаження активної зони під час планово-попереджувального ремонту блоку №3 (стартував 17 серпня 2013 р.). За результатами вказаної інспекції прийматиметься рішення щодо можливості подальшої безпечної експлуатації ТВЗ-W.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...