![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
20 жовтня 2013 року відбулася зустріч вчителів географії з методистом Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Слюсар Ольгою Іванівною. В ході зустрічі обговорювалися питання щодо викладання географії в цьому навчальному році, підготовка обдарованих учнів до участі в олімпіадах та турнірах з географії та економіки. Особлива увага була приділена конкурсу «Учитель року», де однією із номінацій буде географія. Особливістю цьогорічного конкурсу «Учитель року» є те, що фінальна частина даного заходу, а саме Всеукраїнський етап конкурсу буде проводитися у місті Первомайську. Учителі всієї області мають прикласти максимум зусиль щоб показати гарні результати на Всеукраїнському рівні, не менш важливими є і знання учнів , які будуть виявлені в результаті відкритих заходів проведених конкурсантами всієї України.
Велику увагу приділила Ольга Іванівна і участі шкіл міста в регіональних та міжнародних освітніх проектах. Гарним подарунком для педагогів став комплект матеріалів міжнародного освітнього проекту «Зелений пакет». Комплект складають : програма викладання курсу за вибором «Зелений пакет», поурочні методичні рекомендації з викладання цього курсу у 8 (9) класах; використання матеріалів комплексу «Зелений пакет » у процесі вивчення географії, хімії, фізики, екології у 6-11 класах загальноосвітніх навчальних закладів; приклади уроків, сценаріїв проведення «Тижня екології».
Подарунком для вчителів географії стали і довідники з географії, які отримали представники кожного закладу, і матеріали проекту «Чорноморська скринька» для роботи з учнями початкової і основної школи.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...