![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
На виконання соціальних ініціатив Президента України, з метою реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення 19 вересня в управлінні праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбулося засідання консультативно-дорадчого органу (колегії) під головуванням начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіри Гехад.
Під час засідання розглянуті наступні питання: стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах міста Южноукраїнська станом на 01.09.13, стан нормування праці на підприємствах міста Южноукраїнська, про затвердження рішень комісії оперативного реагування №23-25, про затвердження складу щомісячного продовольчого набору на вересень 2013 року, про затвердження списку отримувачів та складу разового продовольчого набору на вересень 2013 року, про виділення матеріальної допомоги з державного бюджету у вересні 2013 року, про виділення матеріальної допомоги з міського бюджету на листопад місяць 2013 року.
Колегією прийнято рішення: виділити матеріальну допомогу з міського бюджету у листопаді 31 особі, забезпечити 8 осіб щомісячними та 3 особи разовими продуктовими наборами у вересні поточного року, виділити матеріальну допомогу з державного бюджету у вересні 1 особі та інші питання.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...