![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
З метою реалізації завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від умов проживання, з метою реалізації державної політики у сфері оплати праці 18 вересня в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Засідання пройшло під головуванням міського голови Євгенія Квасневського за участю представників управління праці та соціального населення Южноукраїнської міської ради, Южноукраїнського міського центру зайнятості, управління Пенсійного фонду України в м.Южноукраїнську, фінансового управління Южноукраїнської міської ради, управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради, відділу статистики у місті Южноукраїнську. На комісії були присутні в.о. директора Южноукраїнського відокремленого підрозділу колективного сільськогосподарського підприємства «Тепличний комбінат» Юрій Чумаченко та головний бухгалтер приватного підприємства «Югпромбуд» Світлана Чернега.
На засіданні заслухали звіт начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіри Гехад про стан погашення заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста Южноукраїнська станом на 01.09.2013, інформацію щодо несвоєчасної виплати заробітної плати, порушення строків виплати заробітної плати та звіт начальника управління Пенсійного фонду України в місті Южноукраїнську Миколаївської області Галини Вербицької про стан погашення заборгованість із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування станом на 01.09.13.
За результатами проведеного засідання надані відповідні доручення.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...