![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/a97a44a78c10b524ce65e81992dde418.jpeg)
Вічна пам’ять Герою...
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Res --> 1
18 вересня, на виконання ініціатив президента України Віктора Януковича, в залі засідань виконавчого комітету відбулося свято для обдарованих дітей, які стали стипендіатами міського голови за результатами 2012-2013 навчального року. П’ятеро учнів загальноосвітніх шкіл та два вихованці позашкільних закладів отримали сертифікати серед яких:
Вже стало доброю традицією називати цю церемонію «Успіх», адже переможцями в ній стають одні із найкращих, найуспішніших, найрозумніших, найталановитіших вихованців закладів освіти міста. Не кожному учневі доводиться отримати сертифікат та вислухати слова призначені тільки йому від міського голови, адже саме він, Євген Анатолійович Квасневський, вручав сертифікати і спілкувався з кожним учасником заходу, бажаючи їм в цей хвилюючий день, як для дітей, так і для батьків, успіхів у майбутньому та виказуючи їм велику вдячність за працю, адже такі діти – майбутнє нашого міста, майбутнє України. Мабуть після цього, всім стипендіатам захотілося працювати ще краще, щоб досягти нових перемог у навчанні.
Учасниками свята були Нікітіна Ярослава Олегівна, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, депутати Южноукраїнської міської ради, представники закладів освіти, батьки та члени учнівського муніципалітету. Успіхи стипендіатів розділили всі присутні, адже вони гордість нашого міста. До дітей, батьків, міської влади, депутатів звернувся Юрій Михайлович Сінчук, начальник управління освіти, який висловив подяку міській владі та вчителям за підтримку галузі «Освіта» та роботу з обдарованою учнівською молоддю. Слова вдячності прозвучали і від стипендіатів та їхніх батьків.
Тож нехай кількість обдарованих дітей щорічно збільшується, нехай кожен учень наших закладів освіти досягне вершини успіху і зможе отримати це почесне звання!
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...