![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/a97a44a78c10b524ce65e81992dde418.jpeg)
Вічна пам’ять Герою...
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Res --> 1
З метою реалізації завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання та реалізації державної політики у сфері захисту населення 17 вересня 2013 року у відділенні соціально-медичних послуг комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» проведено бесіду для відпочиваючих відділення на тему «Як не стати жертвою аферистів».
В заході прийняли участь заступник начальника Южноукраїнського міського управління Міністерства внутрішніх справ України в Миколаївській області, начальник міліції громадської безпеки Олександр Лопушенко, начальник управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіра Гехад, заступник директора комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» Ольга Гурова, представники ЗМІ.
В ході бесіди Олександр Лопушенко в цікавій та доступній формі розповів про різні форми афер, як розпізнати афериста і як себе поводити в екстремальній ситуації. Відпочивальники в свою чергу задавали питання та розповіли різні випадки з життя.
Не залишилися без уваги питання соціального захисту, на які відповідала начальник управління Ельвіра Гехад. Присутні цікавилися як можна отримати матеріальну допомогу з міського бюджету, направлення на зубопротезування та інші.
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...