![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/a97a44a78c10b524ce65e81992dde418.jpeg)
Вічна пам’ять Герою...
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Res --> 1
З метою реалізації завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від умов проживання, з метою реалізації державної політики у сфері зайнятості населення в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення. Засідання пройшло під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної за участю представників управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради, Южноукраїнського міського центру зайнятості, відділу державного сектору по боротьбі з економічною злочинністю по обслуговуванню міста Южноукраїнська, фінансового управління Южноукраїнської міської ради, управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради, Южноукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління Міністерства доходів у Миколаївській області.
На засіданні заслухали звіт начальника управління праці та соціального захисту населення Ельвіри Гехад про підсумки роботи робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення станом на 12.09.13, звіт начальника відділу оподаткування фізичних осіб Южноукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління Міністерства доходів у Миколаївській області Галини Скороходової про вжиті заходи Южноукраїнською об’єднаною державною податкової інспекцією головного управління Міністерства доходів у Миколаївській області до порушників виявлених під час рейдових обстежень з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.
За результатами проведеного засідання надані відповідні доручення.
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...