![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/a97a44a78c10b524ce65e81992dde418.jpeg)
Вічна пам’ять Герою...
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Res --> 1
12-13 вересня, згідно з затвердженим НАЕК "Енергоатом" планом, на ЮУАЕС пройшли тактичні навчання з перевірки готовності сил і засобів, задіяних у забезпеченні фізичного захисту та антитерористичної захищеності станції.
Сценарій тактичних навчань включав сім планових ввідних і одну додаткову. За їх допомоги належало здійснити перевірку готовності до припинення спроби незаконного проникнення на атомну станцію, а також здатності до ліквідації диверсійно-терористичної загрози вже на її території.
Головними учасниками навчань були персонал, служба фізичного захисту та загін відомчої воєнізованої охорони АЕС, а також особовий склад військової частини, що несе охорону об'єкту. Спостерігачами виступали представники дирекції з фізичного захисту НАЕК "Енергоатом" і Головного управління Внутрішніх військ України. "Такі навчання для нас - це іспит на готовність діяти в умовах кризової ситуації, - прокоментував захід командир в/ч 3044 полковник Левицький. - До виконання поставленого завдання було залучено особовий склад, техніку та службових собак, які виявляли вибухові речовини, точніше, їх імітатори".
Керував знешкодженням умовних диверсантів антитерористичний штаб на чолі з заступником генерального директора ВП ЮУАЕС з фізичного захисту та режиму Іваном Жебетом. Підбиваючи підсумки навчань, він зазначив: "Усі ввідні, як і наші дії у відповідь мають гриф обмеженого доступу. То ж я їх не розкриватиму, так як у навчальній ситуації з припинення протиправних дій стосовно ядерного об'єкту наші підрозділи поводилися так, як відповідатимуть на реальну терористичну загрозу в разі її виникнення. Скажу лише, що ми відпрацьовували первинне реагування на спробу теракту. Загальна оцінка навчань позитивна. З поставленими завданнями учасники заходу справилися".
Навчання з фізичного захисту на атомних станціях України проводяться щорічно, починаючи з 1997 року. У поточному році Южно-Українська АЕС - третій майданчик, де відпрацьовувалися практичні дії з антитерористичного захисту.
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...