Вічна пам’ять Герою...
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Res --> 1
З метою розвитку та популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, всебічного розвитку кожної дитини, на виконання соціальних ініціатив Президента України "Діти - майбутнє України", 11 вересня на зеленому полі гімназії № 1 проведені традиційні змагання з футболу між збірними командами вчителів фізичної культури – чоловіків та юнаками – учнями старших класів загальноосвітніх навчальних закладів.
З першої же хвилини матчу гра захопила глядачів і тримала в постійній напрузі. Хлопці діяли на полі стрімко та швидко, тому й гольових моментів біля воріт вчителів було більше. Але воротар команди вчителів Головатий Юрій Вікторович вчасно та вправно реагував на всі удари по своїх воротах.
Перша половина гри закінчилась в нічию 3:3. Основний час другого тайму теж був нічийний 5:5. І лише додаткові дві хвилини показали, що досвід все ж таки переміг над молодістю. Команда вчителів перемогла з рахунком 6:5. В складі команди також грали: найдосвідченіші вчителі фізичної культури загальноосвітньої школи № 2 – Філонок Володимир Пилипович та загальноосвітньої школи № 3 – Самойленко Андрій Андрійович, тренер ДЮСШ – Бойко Юрій Леонідович, молоді вчителі загальноосвітнього навчального закладу № 4 – Макаренко Юрій Васильович та гімназії № 1 - Чеканов Геннадій Олександрович.
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...