![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/a97a44a78c10b524ce65e81992dde418.jpeg)
Вічна пам’ять Герою...
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Res --> 1
З метою розвитку та популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, всебічного розвитку кожної дитини, на виконання соціальних ініціатив Президента України "Діти - майбутнє України" 10 вересня в рамках Олімпійського тижня з нагоди Дня фізичної культури та спорту в Україні на спортивному майданчику гімназії № 1 відбулися щорічні традиційні міські змагання з баскетболу між збірними командами вчителів фізичної культури – жінками та дівчатами – ученицями старших класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Боротьба була запеклою, ніхто не хотів поступатись. Своєю майстерністю в учительській команді виділялись молоді вчителі: Марчук Ганна Олександрівна та Болотова Анна Петрівна. Команда дівчат грала злагоджено та вправно. В порівнянні з досвідченими педагогами, дівчата були прудкіші та спритніші, тому й виграли з рахунком 10 : 6.
Команду переможницю представляли: Саченко Ліля, Сяба Ярослава, Богдан Діана – учениці загальноосвітньої школи № 4, Авраменко Карина та Сластіна Валерія – учениці гімназії № 1, Штанакова Дар`я та Болотова Світлана – учениці загальноосвітньої школи № 1, Варяниця Діана та Моісєєва Ірина – учениці загальноосвітньої школи № 2.
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...