![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/a97a44a78c10b524ce65e81992dde418.jpeg)
Вічна пам’ять Герою...
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Res --> 1
З метою розвитку та популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, всебічного розвитку кожної дитини, на виконання соціальних ініціатив Президента України "Діти - майбутнє України", 9 вересня в загальноосвітніх навчальних закладах день розпочався зі святкових лінійок з нагоди Дня фізичної культури та спорту в Україні, на яких було оголошено відкриття Олімпійського тижня. Учні загальноосвітніх шкіл та гімназії ознайомлені з історією виникнення олімпійських ігор, олімпійською символікою: емблемою, прапором, олімпійським гаслом, гімном, олімпійським вогнем та смолоскипом.
Протягом тижня у загальноосвітніх навчальних закладах проведені спортивні змагання з видів спорту на різних паралелях. Відбулися конкурси-виставки малюнків серед учнів початкової школи на тему «Здоровим бути здорово!!!». Діти зображували, як різні види спорту впливають на здоров`я людини, її розвиток. Найактивніших учасників було нагороджено подяками. Учнями старших класів оформлені стіннівки «Спорт і здоров`я», у яких учні могли дізнатися про олімпійські досягнення українців.
Також в загальноосвітніх навчальних закладах проведено Олімпійські уроки, на яких відбулись зустрічі з провідними спортсменами та тренерами міста, працівниками фізичної культури та спорту.
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...