![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/a97a44a78c10b524ce65e81992dde418.jpeg)
Вічна пам’ять Герою...
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Res --> 1
12 вересня на обласному телеканалі «Миколаїв» відбулася трансляція програми «Чим живе область», в якій гості в студії розповіли про місто Южноукраїнськ.
До студії були запрошені: Южноукраїнський міський голова Квасневський Євген Анатолійович, директор комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання» Гульман Зінаїда Сергіївна, заступник начальника з медичної частини Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина № 2 Міністерства охорони здоров'я України» Шекерська Віра Леонідівна.
Міський голова Є.Квасневський коротко підвів підсумки однорічного перебування на посаді; розповів про використання коштів цільової державної субвенції та стан залучення інвестицій в місто. Під час передачі піднімалися питання реалізації завдань та соціальних ініціатив Президента України щодо залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя; як влада підтримує розвиток спорту; які плани на майбутнє щодо розвитку спорту в місті.
Директор комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання» Гульман Зінаїда Сергіївна розповіла про комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційне об’єднання», його виробничу діяльність, функції житлово-експлуатаційних дільниць, як в місті здійснюється збирання та вивіз твердо-побутових відходів, технічне обслуговування та поточний ремонт ліфтів.
Заступник начальника з медичної частини Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина № 2 Міністерства охорони здоров'я України» Шекерська Віра Леонідівна розповіла про проблеми забезпеченості медичними кадрами в ДЗ СМСЧ №2, які заходи вживаються щодо покращення ситуації, які використовуються заходи щодо підвищення кваліфікації медичних працівників, проблеми фінансування Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина № 2 Міністерства охорони здоров'я України» та які плани розвитку закладу на майбутнє. Міський голова розповів про взаємодію влади з медичною галуззю у нашому місті.
Розповіді гостей супроводжувалися відеосюжетами.
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...