![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/a97a44a78c10b524ce65e81992dde418.jpeg)
Вічна пам’ять Герою...
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Res --> 1
На виконання соціальних ініціатив Президента України, напередодні дня фізичної культури і спорту, 11 серпня управлінням молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради спільно з дитячо-юнацькою спортивною школою було проведено спортивне свято двору (вул.Миру,4).
Свято відвідали почесні гості: заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Наталя Іванцова, міський голова Євген Квасневський, начальник департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації Ольга Сивопляс, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна, Дмитро Судаков.
Свято почалось із святкової промови заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Наталі Іванцової, яка в свою чергу привітала маленьких южноукраїнців та побажала їм натхнення та всього найкращого, зазначивши, що місто Южноукраїнськ має гарну атмосферу, великий потенціал до розвитку спорту і фізичної культури, пробуджуючи до цього любов у мешканців з дитинства. Далі всіх присутніх чекали показові виступи вихованців обласної федерації сімей-до карате (керівник – Олег Вітковський), а потім тренери відділень дитячо-юнацької спортивної школи надали діточкам можливість спробувати себе в футболі, волейболі, настільному тенісі, підтягуванні на перекладині, обертанні обручу тощо.
Найсильніших, найспритніших, найактивніших чекали призи і подарунки.
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...