![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/a97a44a78c10b524ce65e81992dde418.jpeg)
Вічна пам’ять Герою...
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Res --> 1
11 вересня в актовому залі загальноосвітньої школи №3 міста Южноукраїнська відбулося урочисте відкриття факультету комп’ютерної грамотності для студентів Університету третього віку, мета якого - надавати допомогу в адаптації людей пенсійного віку до нових умов життя, збагатити їх новими знаннями і навичками, необхідними для повноцінного життя в сучасному суспільстві.
З привітальними словами виступили заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації з соціальних та гуманітарних питань Наталя Іванцова, міський голова Євген Квасневський, директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації Ольга Сивопляс, начальник управління освіти Южноукраїнської міської ради Юрій Сінчук, депутат міської ради, директор загальноосвітньої школи №3 Олена Кокол. Привітати студентів завітали, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органі ради Ярослава Нікітіна, начальник управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіра Гехад.
В створенні такого факультету, студенти Університету третього віку завдячують Миколаївській обласній державній адміністрації та міському голові Євгену Квасневському. Саме завдяки їм южноукраїнці пенсійного віку і не тільки матимуть можливість вивчати комп’ютерну науку та, опанувавши нові технології, повноцінно користуватися оргтехнікою задля задоволення своїх потреб.
Святковий настрій дарували присутнім вихованці зразкового вокально-народного колективу «Адажіо» Южноукраїнської гімназії №1 під керівництвом Людмили Янкул.
Студенти університету третього віку урочисто присягнули бути старанними та вихованими учнями.
Директор центру Олена Богачова вручила студентам невеличкі подарунки та надала право відкрити перший навчальний рік – срібноголосим дзвінком студенці Світлані Дейнеко та Деодору Андрєєву.
Вчитель Ольга Трюхан повела свої нових учнів до класу на їх перший урок.
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...