![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/a97a44a78c10b524ce65e81992dde418.jpeg)
Вічна пам’ять Герою...
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Res --> 1
Демократичні зміни в українському суспільстві зумовили нові соціальні процеси, що торкнулися уваги й відношення держави до дітей з особливими потребами, й передбачають забезпечення їм гідного життя як повноправних членів суспільства відповідно до їх можливостей, індивідуальних здібностей.
11 вересня 2013 року на виконання соціальних ініціатив Президента України відбулося відкриття нового приміщення для відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради.
Відкрити новий і світлий дім для особливих діток завітали заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації з соціальних та гуманітарних питань Наталя Іванцова, міський голова Євген Квасневський, директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації Ольга Сивопляс, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органі ради Ярослава Нікітіна, депутати Южноукраїнської міської ради Сергій Коломієць, Олена Кокол, Наталя Черьомухіна, Юрій Бірюков, голова громадської ради при міському голові Білик Олександр, начальник управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіра Гехад, директор КП ЖЕО Зінаїда Гульман, начальники управлінь южноукраїнської міської ради, отець Олександр Южноукраїнського Храму Хреста-Спасителя, батьки та рідні діточок, представники засобів масової інформації.
Винуватці свята у цей чудовий осінній день отримали багато теплих слів та чудових подарунків.
Ця знакова подія в місті Южноукраїнську відбулася завдяки міському голові Євгену Квасневському та депутатам Южноукраїнської міської ради, які спрямували кошти субвенції обласного бюджету на ремонт відділення, сумлінній праці фахівців малого приватного підприємства «Новатор», яке очолює Сергій Коломієць. Представники влади отримали слова вдячності за підтримку та велику допомогу у створенні умов для сприяння розвитку, навчанню і відпочинку дітей з різними вадами. Такі правильні інвестиції є великим кроком до щасливого майбутнього наших дітей.
Після урочистостей, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації з соціальних та гуманітарних питань Наталя Іванцова, міський голова Євген Квасневський, директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації Ольга Сивопляс, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органі ради Ярослава Нікітіна завітали до квартири, яка надається для другого дитячого будинку сімейного типу, який планується створити в нашому місті.
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...