Вічна пам’ять Герою...
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Res --> 1
Одвічні істини, непідвладні часові – потреба у милосерді, людяність, взаємодопомога, співчуття. Червоний Хрест України створений ще у 1918 році, уособлює саме ці шляхетні ідеали і дбає про одиноких хворих людей похилого віку, інвалідів, ветеранів війни і праці, дітей–сиріт, потерпілих від стихійного лиха, аварій та катастроф, хворих на туберкульоз і СНІД.
В вересні - жовтні Южноукраїнська міська організація Товариства Червоного Хреста України бере участь в проведенні щорічної Всеукраїнської благодійної акції «МИЛОСЕРДЯ», приуроченої до Міжнародного дня людей похилого віку (1 жовтня); Міжнародного дня боротьби з бідністю (17 жовтня) та Міжнародного дня інваліда (3 грудня). Акція проходить за підтримки влади.
На обліку міської організації Товариства Червоного Хреста знаходиться біля 300 одиноких людей похилого віку, з них прикуті до ліжка - 25 інвалідів.
Для допомоги немічним і знедоленим, старим і убогим, дітям – сиротам та хворим на туберкульоз будуть проведені благодійні акції по збору коштів, продуктів харчування, одягу та взуття, ліків тощо. Імена благодійників, меценатів та волонтерів будуть знати всі хто отримує допомогу, а також висвітлено у засобах масової інформації.
Шановні керівники підприємств усіх форм власності, мешканці Южноукраїнська!
Доброзичлива увага завжди потрібна обділеним долею людям. Зуміти відчути біль нужденних,як власний, простягнути руку тим, хто опинився у скруті, хто страждає від хвороби чи байдужого оточення, гостро потребує хліба насущного або душевної розради можуть тільки люди з добрим, чуйним серцем. Добро – це основа світу, і стати його основою Вас закликає Южноукраїнська міська організація Товариства Червоного Хреста.
Завітайте до міської організації Товариства Червоного Хреста. Тут завжди готові прийняти від Вас все те, чим Ви готові поділитись аби не залишити наодинці з бідою,нагодувати та обігріти тих, хто зазнає біди.
Ви також можете особисто придбати традиційні марки Червоного Хреста або здійснити грошовий переказ на розрахунковий рахунок № 26006140000374 Миколаївська філія «ВІЕЙБІ БАНК» МФО 380537 КОД 02940285 з поміткою «благодійна допомога».
Допоможемо разом тому, кого обійшла доля, повернемо їм віру в добро!
Адреса міської організації Товариства Червоного Хреста:
вул. Комсомольська,3 (гуртожиток,6, 1 поверх)
Довідки за телефоном: 5-74-90 , 0672526559,0667309996.
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...