![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/a97a44a78c10b524ce65e81992dde418.jpeg)
Вічна пам’ять Герою...
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Res --> 1
1 вересня відбулося урочисте посвячення в студенти колишніх абітуріентів, а з цієї миті - повноправних студентів Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського, яке проходило в Каштановому сквері.
Студентів-першокурсників усіх факультетів та спеціальностей привітала заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Наталя Іванцова. Вона побажала майбутнім науковцям, вчителям та професіоналам своєї справи успіхів та наснаги у навчальному процесі, а також творчо проятивити себе у волонтерській роботі, у студентському самоврядуванні та під час проходження практики. Наталя Борисівна звернула увагу на тому, що необхідно створити комфортні умови для студенства задля отримання якісних знань, відповідно до соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича.
Цього року прийом студентів ювілейний: 100 років тому було прийнято 25 першокурсників, а цього року за словами ректора Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського Валерія Будака, майже 1200 колишніх школярів будуть здобувати професії різноманітного профілю. Відтак, у складі університету функціонують три інститути (педагогічної освіти; фізичної культури та спорту; історії та права), шість факультетів (економіки, філології та журналістики, іноземної філології, психології, механіко-математичний, біологічний) та коледж.
Першокурсники традиційно дали клятву зберігати та вшановувати традиції університету та сумлінно навчатися. А після урочистої частини для студентів усіх факультетів відбувся святковий концерт.
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...