![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/a97a44a78c10b524ce65e81992dde418.jpeg)
Вічна пам’ять Герою...
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Res --> 1
Керівник освітянської галузі Миколаївщини розповів, як у нашій області виконуються соціальні ініціативи та завдання Президента України В.Януковича стосовно модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року.
На Миколаївщині функціонують 558 комунальних і 1 державний загальноосвітній навчальний заклад, 552 комунальних, 9 приватних, 6 державних дошкільних закладів. На сьогодні в них виконано ремонти. Була проведена комісійна перевірка за участю представників Держпожнагляду, Держпромнагляду, санітарно-епідеміологічних служб, і за її підсумками отримано акти про готовність загальноосвітніх та дошкільних закладів до нового навчального року. Загальна сума видатків з усіх джерел фінансування на реконструкцію та капітальний ремонт закладів освіти складає 30447,4 тис. грн.
На початок 2013 року в області функціонувало 567 дошкільних навчальних закладів (40,1 тисяч дітей). Охоплення дітей віком від 3 до 5 років дошкільними навчальними закладами в порівнянні з минулим роком зросло на 7% та в середньому по області становить 95%.
Особлива увага приділяється питанню організованої підготовки дітей старшого дошкільного віку до навчання у школі. Охоплення дітей 5-річного віку різними формами дошкільної освіти складає 100 %. Мережа дошкільних закладів постійно розширюється.
Працівники ведуть роботу по реалізації нових соціальних ініціатив Президента України В.Януковича. В освітній процес дошкільних навчальних закладів активно впроваджуються сучасні освітні технології: психолого-педагогічне проектування, інтегроване особистісно-орієнтоване навчання та виховання дітей дошкільного віку, теорія розвитку винахідницьких завдань, робота та спілкування в інтернет-спільноті «Партнерство в навчанні».
З метою підвищення рівня роботи з педагогами та батьками дошкільні навчальні заклади області створили індивідуальні сайти.
Було розглянуто й питання про малюків, які з певних причин не відвідують дитячі садочки. В області 1,7 тисяч таких дітей – їх охоплено соціально-педагогічним патронатом. А до кінця року планується створити 1650 нових місць в дитячих садках.
У минулому навчальному році в області функціонувало 572 ЗНЗ (110309 учнів). Ця кількість у цілому задовольняє потреби населення, тому не змінилася.
Крім того, в області працюють 24 інтернатні заклади (19 шкіл-інтернатів, 1 навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа-інтернат-ліцей І-ІІІ ступенів», 1 комунальний заклад «Загальноосвітня школа-інтернат – центр загальної і профільної та комплексної реабілітації», 1 спеціальна школа, 1 школа соціальної реабілітації, 1 дитячий будинок). Мережу інтернатних закладів також збережено.
В.Мельниченко відмітив, що влада уважно контролює весь процес підготовки районних навчально-освітніх закладів. Так, голова Миколаївської ОДА М.Круглов особисто відвідав низку районів, де був присутній на відкриттях шкіл після капітальних ремонтів.
Миколаївська область входить до числа перших, хто вже завершив підготовку до навчального року.
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...