Пам’ятаємо!
Сьогодні минають треті роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, солдата гранатометн...
Res --> 1
Захід проходив у обласному палаці культури, на першому та другому поверхах якого працювала виставка творчих і наукових досягнень учнівської та студентської молоді навчальних закладів області, матеріалів відділів (управлінь) освіти, було проведено майстер-класи.
Конференцію відкрив блискучий виступ творчих колективів Миколаївщини, який справив неабияке враження на гостей та учасників заходу та створив святковий настрій.
Раїса Богатирьова звернулася з вітальним словом до працівників освітньої галузі Миколаївщини, від імені Уряду та Президента України поздоровивши освітян з початком нового навчального року.
Як водиться в гарній родині, ми збираємося разом, щоб обговорити питання, які нас турбують, і в той же час ми впевнені: разом ми – сила і подолаємо всі перешкоди, - зауважила представник Кабінету Міністрів. – Робота державної влади усіх рівнів направлена на людину, на дитину. На те, щоб ваша робота була такою, про яку ви мріяли, такою, щоб ви собою пишалися.
Віктор Янукович, посівши посаду Президента України, сказав, що ми будемо модернізувати країну. А для цього люди повинні бути розвинутими, здоровими і щасливими. Хто навчить цього? Хто вкаже їм дорогу? Ви! - виділила Міністр охорони здоров’я України.
Раїса Богатирьова привітала освітян у доволі незвичний спосіб – напам’ять зачитала вірша В.Тушнової «Учительница первая моя».
Соціальні ініціативи Президента України дійсно направлені на всі сторони життя, але якщо їх взяти за основу сьогоднішніх здобутків, можемо переконливо сказати: ми таки подолали недовіру, ми таки здолали перешкоди; і якщо в Рік дитячої творчості ми на Миколаївщині бачимо, як розквітли колективи, які чудові діти, як вони демонструють свої успіхи; і якщо ви перевершили свої завдання, охопивши позашкільною освітою 77 відсотків дітей, то ми можемо бути переконані – все, за що ми беремося і спільно робимо, у нас виходить дуже добре. А головне – виходить на добро, - акцентувала увагу Раїса Богатирьова.
Представник Кабінету Міністрів України нагадала, що Президент України в визначенні Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року зазначив: «Ключовим завданням освіти у 21 сторіччі є розвиток мислення, орієнтованого на майбутнє. Сучасний ринок праці вимагає від випускника не лише глибоких теоретичних знань, а й здатності самостійно застосовувати їх у нестандартних ситуаціях, переходячи від суспільства знань до суспільства життєво компетентних громадян».
Тож, вітаючи освітян Миколаївщини з початком нового навчального року, з продовженням Року дитячої творчості, шанована гостя побажала їм в усіх випадках відчувати плече один одного та відзначила, що нема кращого побратима й партнера у влади, ніж педагог. Бо ж саме він вчить дітей змінювати сучасність та майбутнє країни.



Сьогодні минають треті роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, солдата гранатометн...
12 березня фахівцями із соціальної роботи Південноукраїнського міського центру соціальних служб Мари...
Міністерство у справах ветеранів України висловлює свою повагу та інформує про важливу ініціативу, с...
У гарний, сонячний березневий день відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ &l...
Колектив Південноукраїнської АЕС поповнився молодими кадрами. За результатами професійного відбору п...
При управлінні соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради створений консультацій...
Учениця Південноукраїнської школи мистецтв Ратушна Анна (14 років) посіла ІІ місце за підсумками дис...
Нормативно-правові акти, що регламентують процедуру зміни імені (прізвища, власного імені, по ба...
Нормативно-правові акти, що регламентують державну реєстрацію народження в Україні Сімейний кодек...
Станом на 12 березня 2026 року потужність дози на території Південноукраїнської міської територіальн...