Вічна пам’ять Герою...
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Res --> 1
Ось і промайнуло тепле літо. Знову подвір’я закладів освіти наповнилися веселим дитячим гомоном. Хвилюються першокласники та майбутні випускники, діляться враженнями та обмінюються думками діти після літніх канікул, заклопотані педагоги в передчутті зустрічі із своїми вихованцями, адже їм доведеться вкладати всю душу в те, щоб передати юному поколінню неоціненний скарб, який допоможе кожному учневі стати успішною людиною, гідним громадянином своєї держави. І звичайно, поспішають до школи батьки, для яких повернення дитини в палац знань - справжнє свято!
Привітати зі святом учнів, педагогів та батьківську громадськість завітали представники ОДА, міський голова та його заступники, депутати, представники ВП ЮУ АЕС. З теплими словами, побажаннями успіхів і нових здобутків на ниві знань вони звернулися до присутніх. Свято наповнене було не лише привітаннями та дитячими усмішками, а й приємними новинами про виконані роботи капітальних ремонтів у закладах освіти та відкриттям спортивних майданчиків. Таке покращення свідчить про успішну роботу міської влади разом із освітянами, яка базується на виконанні ініціатив Президента України Віктора Януковича.
Урочистості продовжувалися виступами як школярів, так і запрошених колективів міста. Майорив різнобарв’ям квітів шкільний двір. Перший дзвоник і ось дано старт новому 2013 - 2014 навчальному року. Від щирого серця вітаємо всіх із святом знань, нехай зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у дитячих душах урожаєм мудрості й натхнення.
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...