![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/a97a44a78c10b524ce65e81992dde418.jpeg)
Вічна пам’ять Герою...
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Res --> 1
1 вересня традиційно відбулася урочиста лінійка до Дня знань у комунальному закладі «Дитяча школа мистецтв». Слід зазначити, що з метою реалізації завдань Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року початку навчального року в комунальному закладі «Дитяча школа мистецтв», з метою виконання нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», розвитку дитячої творчості, відкривається нове відділення – естрадне. Тепер діти міста мають змогу навчатися естрадному співу, грі на ударних інструментах та електро, бас гітарах.
Святкову атмосферу було створено чудовим співом учнів та викладачів. Учнів вітали з Днем знань та початком навчального року заступник директора комунального закладу «Дитяча школа мистецтв» та її педагоги. На святкову лінійку з вітаннями від міського голови та з найкращими побажаннями завітала заступник начальника – начальник відділу культури управління молоді, спорту та культури Олена Волошина.
Приємно відзначити, що бажаючих навчатися в школі мистецтв у цьому році стало більше. Були тут і першоклашки, які прийшли познайомитися зі своїми вчителями та школою.
Приємним моментом свята стало нагородження дітей, які в минулому навчальному році брали участь та перемогли у конкурсах та фестивалях всеукраїнського та обласного рівня, що стало позитивним прикладом для нових учнів школи мистецтв.
Важливо зазначити, що комунальний заклад «Дитяча школа мистецтв» запрошує всіх бажаючих до навчання! Триває набір учнів! Вступні іспити проводитимуться: 4 вересня о 9-00 та о 17-30.
Адреса школи:
вул. Миру, 11 (гуртожиток 4)
Тел. для довідок: 2-54-30, 5-24-42, 2-13-97
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...