![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/a97a44a78c10b524ce65e81992dde418.jpeg)
Вічна пам’ять Герою...
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Res --> 1
З метою реалізації завдань Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року 29 серпня делегація педагогів міста на чолі з начальником управління освіти Сінчуком Ю.М. взяла участь у серпневій конференції працівників освіти Миколаївської області «Регіональна освіта: від соціальних ініціатив Президента України до конкретних рішень», яка відбулася в обласному палаці культури. Конференція розпочалася у культурно-ігровому комплексі «Дитяче містечко «Казка» з театралізованого дійства.
Організатори конференції: Миколаївська ОДА, Миколаївська обласна рада, Департамент освіти, науки та молоді, МОІППО, обком профспілки працівників освіти і науки.
Почесними гостями конференції були Міністр охорони здоров'я України Богатирьова Р. В., голова ОДА Круглов М.П., голова обласної ради Дятлов І.С.
На конференції директор Департаменту освіти, науки та молоді Валерій Володимирович Мельніченко виступив з доповіддю про підсумки розвитку регіональної освіти у 2012/2013 навчальному році та завдання на 2013/2014 навчальний рік у контексті реалізації соціальних ініціатив Президента України в галузі освіти.
На урочистій частині даного заходу відбулося нагородження педагогічних працівників області грамотами, дипломами та подяками ОДА, департаменту освіти, науки та молоді ОДА.
Найвищою нагородою «Лідер освіти Миколаївської області» нагороджено п’ять педагогічних працівників області, серед яких – методист методичного кабінету управління освіти Южноукраїнської міської ради Кравченко Н.В.
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...