![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/a97a44a78c10b524ce65e81992dde418.jpeg)
Вічна пам’ять Герою...
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Res --> 1
Вдруге відбувся велотур вихідного дня регіонально – ландшафтним парком «Гранітно-степове Побужжя», присвячений Дню незалежності України. Організаторами велотуру були всеукраїнська молодіжна громадська організація Южноукраїнська міська організація «Молоді регіони» та управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради.
У велотурі взяло участь 15 любителів цього екологічного виду транспорту - велосипеду. Маршрут склав
Протягом усього велотуру для учасників, у пунктах зупинки для перепочинку, проводились пізнавальні екскурсії. Так, велотуристи дізналися про безліч легенд, історій, повя’заних з містом Южноукраїнськом, скелею Пугач, Ташлицькою гідроакомулюючою електростанцією, Олександрівською гідроелектростанцією, Трикратським лісом, Актовським каньйоном та річкою Мертвовод.
Регіонально - ландшафтний парк «Гранітно-степове Побужжя» багатий мальовничими пейзажами, скелястими масивами, безліччю рослин – ендеміків, цікавими історіями, пов’язанними з поселенням козаків. Також, цей край відомий історією років Великої Вітчизняної війни.
Неймовірну красу учасникам довелось побачити в Трикратському лісі – державному заповідному урочищі «Василева пасіка» та «Лабіринт», висадженому графом В.П. Скаржинським у першій половині ХІХ ст., поблизу маєтку графа в околицях с. Трикрати Вознесенського району.
Відомий Актовський каньйон – єдиний в Європі, що своїми геолого-ландшафтними показниками нагадує знаменитий каньйон Північної Америки. Зараз це природний національний парк «Бугский Гард».
Сповнені вражень, новими знайомствами, із безліччю фотографій та гарним настроєм учасники велотуру повернулися до міста. У наступному році організатори велотуру планують підготувати новий маршрут для учасників. Тож, запрошуємо активну молодь міста до участі у наступному році.
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...