![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/a97a44a78c10b524ce65e81992dde418.jpeg)
Вічна пам’ять Герою...
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Res --> 1
23 серпня в місті Южноукраїнську, біля будівлі виконавчого комітету, урочистим мітингом було відзначено свято Державного Прапора України.
Розпочалися урочистості підняттям Державного Прапора України, прапору Миколаївської області та прапору міста Южноукраїнська. Почесне право підняти прапори було надано: володарю титулу «Людина року міста Южноукраїнська – 2012», художньому керівнику палацу культури «Енергетик» Валерію Григорашу, володарю титулу «Людина року міста Южноукраїнська – 2012», голові Южноукраїнської громадської організації «Молоді регіони» Федору Татькову, депутату Южноукраїнської міської ради, голові Миколаївської обласної федерації сіммей-до карате Олегу Вітковському, вихованці Миколаївської обласної федерації сімей-до карате, призерці Чемпіонату світу гран-прі – 2013 з кіокушин – карате Анастасії Фурсі, вчителю іноземної мови Южноукраїнської загальноосвітньої школи №3 Тетяні Онофрійчук та випускниці Южноукраїнської загальноосвітньої школи №3, переможниці обласної олімпіади з німецької мови, яка за результатами зовнішнього незалежного оцінювання набрала найвищий бал в Україні – 200 балів Катерині Ніколаєнко.
Гостей та жителів міста зі святом привітали міський голова Євген Квасневський та депутат Южноукраїнської міської ради Олена Кокол.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди державних свят, подяками міського голови та почесними грамотами виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради нагороджено представників трудового колективу відокремленого підрозділу «Южно-Українська АЕС» Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом», органів місцевого самоврядування, підприємств та організацій міста.
В нашому місті вже стало доброю традицією відзначати День Державного Прапора та День незалежності України особливими подіями, а саме вручати паспорти громадянам України, яким у ці дні виповнилося 16 років. Так, в цьому році урочисто було вручено паспорт Богдану Матеішину, учню Южноукраїнської загальноосвітньої школи № 2.
Закінчилося святкування урочистим покладанням квітів до пам’ятного знаку меморіального комплексу воїнам-визволителям та до пам’ятника Тарасу Шевченку.
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...