Вічна пам’ять Герою...
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Res --> 1
Відділ статистики у місті Южноукраїнську повідомляє, що за даними Головного управління статистики у Миколаївській області, індекс споживчих цін за січень–липень 2013р. по Україні склав 100,1%, по Миколаївській області – 100,3%.
За січень–липень 2013 року на Миколаївщині ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизились в ціні на 0,4%. Молоко, сир та яйця подешевшали на 6,4%, серед них яйця – на 24,3%, молоко – на 7%.
Крім того, на 59,4% подешевшали овочі, вирощені з їхнього насіння (огірки, помідори, кабачки, перець солодкий), на 23,3% – часник, на 14,9% – сало, на 5,8% – свіжа, охолоджена, заморожена яловичина і телятина, на 4% – свинина.
В той же час, картопля зросла в ціні на 52,2%, коренеплоди, цибуля та гриби – на 40,4%, цукор – на 11%, капуста – на 7,6%, сіль – на 4,1%, хліб і хлібопродукти – на 2,7%.
За січень–липень 2013 року на споживчому ринку непродовольчих товарів та послуг області оплата за житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива зросла на 0,6% внаслідок підвищення квартирної плати на 4,3%.
У сфері транспорту ціни в цілому залишились на стовідсотковому рівні. Проте, проїзд у залізничному пасажирському транспорті подорожчав на 17%. Натомість, газ скраплений для автомобілів подешевшав на 21,6%, шини для легкових автомобілів – на 2,8%, бензин А-92 – на 2%, А-76, 80 – на 1,9%, А-95 – на 1,3%.
У сферах освіти ціни зросли на 4,2%, охорони здоров’я – на 1,8%, відпочинку і культури – на 1,5%.
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...