![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/a97a44a78c10b524ce65e81992dde418.jpeg)
Вічна пам’ять Герою...
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Res --> 1
20 серпня в Національному комплексі "Експоцентр України" стартує загальнодержавна виставкова акція "Барвиста Україна - 2013". Відокремлений підрозділ НАЕК "Енергоатом" "Южно-Українська АЕС" - традиційний учасник одного з головних виставкових форумів країни. Унікальний енергокомплекс на Південному Бузі упродовж багатьох років входить до списку підприємств, які представляють на ньому Миколаївську область.
ВП ЮУАЕС - одне з найбільших підприємств Миколаївщини і головне енергогенеруюче підприємство півдня України. Воно виробляє кожен 10-й кіловат у країні. Електроенергії, виробленої Южно-Українською АЕС, Олександрівською ГЭС і Ташлицькою ГАЕС, достатньо для забезпечення нормальних умов життєдіяльності Миколаївської, Одеської, Херсонської областей, частково Кіровоградської області та Автономної республіки Крим - регіону з більш як п’ятимільйонним населенням.
У 2012 році ВП ЮУАЕС відзначило ювілей - 30 років тому став в лад діючих його перший елемент - атомний енергоблок №1. Сьогодні перший блок-мільйонник готується до продовження терміну експлуатації.
З роботою Южно-Українського енергокомплексу учасникам і гостям виставки "Барвиста Україна" допоможе познайомитися спеціальний діючий макет, який демонструє роботу трьох його складових - атомної, гідро- та гідроакумулюючої станцій, а також перспективи розвитку підприємства, зокрема, реконструкції системи технічного водопостачання АЕС і будівництва 4-го атомного блоку.
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...