Співпраця з IRC
22.07.2026 до управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради з робочим ві...
Res --> 1
Кабінет Міністрів схвалив внесення зміни до статті 18 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми». Метою документа є подолання соціальної несправедливості при наданні допомоги дітям-сиротам, інвалідам, які проживають у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, а також знаходяться під опікою або піклуванням.
Сьогодні сім’я, яка взяла на виховання дитину-сироту під опіку чи піклування, отримує допомогу на таку дитину на рівні 2 прожиткових мінімумів – 2420 гривень. Якщо дитина є інвалідом – вона отримує державну допомогу в сумі 894 гривні. Однак, якщо дитина є одночасно інвалідом і сиротою і перебуває під опікою (піклуванням), отримує ті ж 2420 грн., до яких вже враховано 894 грн. допомоги з інвалідності.
Після прийняття законопроекту кожна така дитина буде отримувати щомісячну допомогу 2838-3314 грн., що забезпечить більшу можливість здійснення видатків на лікування та реабілітацію дітей-інвалідів.
Більш детальну інформацію Ви можете отримати у кабінеті № 2 (1 поверх) управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської мсіької ради або за телефонами: 5-65-36; 2-41-74; 5-57-19

22.07.2026 до управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради з робочим ві...
Турбота про здоров'я - це найкраща інвестиція у довге та активне життя. Саме тому для підопічних...
Фахівці Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього на...
Засідання виконавчого комітету Південноукраїнської міської ради від 22.07.2026 &n...
Роботи на проспекті Незалежності тривають, і сьогодні розпочався новий етап. На об'єкті працювал...
У відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг Комунального закладу «Територіальний центр соціа...
Знайомство з енергетикою може бути не лише пізнавальним, а й захопливим. 21 липня для маленьких відп...
У сучасних реаліях психологічна стійкість є одним із найцінніших ресурсів людини. Саме вона допомага...
Робочий процес на магістралі по проспекту Незалежності, 33 Г не зупиняється. Наразі триває...
Південноукраїнську АЕС 21 липня з робочим візитом відвідав т.в.о. голови правління АТ «НАЕК &l...