
До уваги внутрішньо переміщених осіб!
З 25 липня по 8 серпня 2025 року розпочавсяся прийом документів для формування складу Ради з питань...
Res --> 1
За даними відділу статистики у місті Южноукраїнську, у січні–квітні 2013 року населенню міста нараховано до сплати за житлово-комунальні послуги, без урахування сум субсидій та пільг, 15,8 млн.грн., що на 7,9% (1,4 млн.грн.) менше ніж за відповідний період минулого року.
Сплачено, включаючи погашення боргів попередніх періодів 15,8 млн.грн. Рівень сплати склав 99,8% (по Миколаївській області – 99,4%).
Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг упродовж квітня зменшилась на 112,2 тис.грн. (2,8%) і на кінець квітня 2013 року становила 4,1 млн.грн.
Середній термін заборгованості населення за всі послуги склав 1 місяць. Частина власників особових рахунків на кінець квітня 2013 року мала заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг 3 місяці і більше. За централізоване водопостачання та водовідведення їх частка становила – 1,4%, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, за централізоване опалення та гаряче водопостачання – по 2,6% відповідно.
Крім того, жителями міста у січні–квітні 2013 року сплачено за електроенергію 1,8 млн.грн. Борг за електроенергію на кінець квітня 2013 року становив 375,4 тис.грн.
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2003 № 976 “Про затвердження Порядку погашення реструктуризованої заборгованості та внесення поточних платежів за житлово-комунальні послуги” у січні–квітні 2013 року з населенням було укладено 296 договорів щодо погашення реструктуризованої заборгованості на суму 155,4 тис.грн. Сума внесених платежів у січні–квітні 2013 року по всіх договорах становила 131,1 тис.грн.
З 25 липня по 8 серпня 2025 року розпочавсяся прийом документів для формування складу Ради з питань...
23.07.2025 відбулось засідання Ради ВПО. На засіданні виступила заступник міського голови Марія Д...
В Україні стартувала кампанія «Змагайся чесно» — ініціатива, що об’єднує чем...
До Дня вшанування пам’яті Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих фо...
Засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного роз...
Засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, б...
Засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров&r...
Як іноземцям та особам без громадянства отримати безоплатну правничу допо...
Реінтеграція ветеранів ЗСУ ...
Багато підприємств України знаходяться в окупації, припинили свою діяльність через бойові дії або бу...