Нагадуємо про вчасне косіння бур’яну та трави на прилеглих та закріплених територіях!
Інспекція з благоустрою звертається з проханням до власників та користувачів земельних ділянок...
Res --> 1
На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» та до Дня захисту дітей, 31 травня у місті Южноукраїнську вдруге відбулося свято «Парад дитячих візочків». Організатори: інформаційно – культурний центр «Імпульс», управління молоді, спорту та культури.
Урочиста хода розпочалась з площі перед палацом культури «Енергетик». У ній брали участь батьки і діти у дитячих візочках, дівчатка з яскравими парасольками, діти з іграшковими візочками, дитячий транспорт ( велосипеди, машини).
У програмі: презентація учасників ходи, конкурс дитячих та іграшкових візочків, парасольок, дитячого транспорту, концертно-розважальна програма за участю творчих колективів інформаційно-культурного центру „Імпульс” та акція „Пузік-Арт” ( для майбутніх мам). Всі переможці конкурсу та учасники ігор, акції отримали гарні подарунки.
На площі працювала виїзна торгівля для дітей. Можна будо покататись на надувних батутах, пограти на різних атракціонах.














Інспекція з благоустрою звертається з проханням до власників та користувачів земельних ділянок...
Нагадуємо, що відповідно до розпорядження міського голови від 09.04.2025 №87-р «Про запровадже...
Щороку 4 травня у світі відзначається Міжнародний день протидії булінгу, також відомий як День рожев...
У лабораторії водопостачання цеху водопровідно-каналізаційного господарства та теплових мереж (ЦВКГт...
Компенсація на непрофесійній основі є важливим інструментом підтримки сімей, які доглядають за своїм...
До Костянтинівської бібліотеки-філії завітали її постійні відвідувачі, щоб разом провести інформацій...
Ми запускаємо збір пластику від 3D-друку в рамках нашої екоініціативи ♻️Чистий друк♻️ Якщо ти вже...
Сьогодні Південноукраїнська громада провела в останню путь військовослужбовця Збройних Сил України О...
У зв’язку з ремонтними роботами на теплових мережах міста з 08.00 05.05.26р. до 17 00 ...
Протягом двох весняних місяців ми насолоджувались красою Гранітно-степового Побужжя, а тепер ми запр...