Співпраця з IRC
22.07.2026 до управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради з робочим ві...
Res --> 1
22 квітня в комунальному закладі «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради» відбулась Спартакіада, присвячена обласному етапу VIII Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».
На стадіоні зібралися вихованці Центру з спортивними атрибутами. Були проведені конкурси, змагання. Спортивний азарт охопив всіх, не було байдужих.
Жителі 5-го мікрорайону міста також були зацікавлені спортивними змаганнями в нашому закладі. Вболівальники і гості хвилювалися, допомагали і підтримували юних спортсменів.
Був проведений футбольний матч між командами «Динамо» і «Шахтар». Це було захоплююче спортивне змагання. Перемогла команда «Динамо», але виграли і були задоволені всі учасники свята спорту і дружби.









22.07.2026 до управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради з робочим ві...
Турбота про здоров'я - це найкраща інвестиція у довге та активне життя. Саме тому для підопічних...
Фахівці Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього на...
Засідання виконавчого комітету Південноукраїнської міської ради від 22.07.2026 &n...
Роботи на проспекті Незалежності тривають, і сьогодні розпочався новий етап. На об'єкті працювал...
У відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг Комунального закладу «Територіальний центр соціа...
Знайомство з енергетикою може бути не лише пізнавальним, а й захопливим. 21 липня для маленьких відп...
У сучасних реаліях психологічна стійкість є одним із найцінніших ресурсів людини. Саме вона допомага...
Робочий процес на магістралі по проспекту Незалежності, 33 Г не зупиняється. Наразі триває...
Південноукраїнську АЕС 21 липня з робочим візитом відвідав т.в.о. голови правління АТ «НАЕК &l...