Нагадуємо про вчасне косіння бур’яну та трави на прилеглих та закріплених територіях!
Інспекція з благоустрою звертається з проханням до власників та користувачів земельних ділянок...
Res --> 1
В рамках Всеукраїнського тижня права, який проходив в Миколаївській області з 10 по 15 грудня, фахівцями із соціальної роботи Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено ряд заходів.
У ЗОШ №1 для учнів 9-Б класу проведено виховне заняття на тему: «Юридична відповідальність дітей», під час якого діти дізналися про відповідальність, яка настає за протиправну поведінку.
На батьківських зборах, які відбулися у ЗОШ № 4, з матеріалів лекції на тему «Юридична відповідальність батьків за протиправні дії дітей», батьки дізналися про адміністративну та кримінальну відповідальність, яка покладається на батьків у разі неналежного виконання ними своїх обов’язків, та цивільну відповідальність, якщо шкоду завдають їх діти.
У КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» з дітьми фахівці Центру провели два заняття з елементами тренінгу. Для дітей 7-9 років - заняття на тему «Лечу на двох крилах, мов птаха», для дітей 10-18 років - «Знаю, поважаю, виконую». Цікаво і з захопленням, самостійно, впевнено діти визначили свої права та обов’язки й дізналися про відповідальність за свої негативні дії або бездіяльність.
Учасником засідання «круглого столу» під назвою «Діти та закон», яке відбулося у Южноукраїнському машинобудівному ліцеї, стала фахівець із соціальної роботи Явтушенко Наталія. На засіданні обговорювалися питання особливостей нового Кримінально-процесуального Кодексу України. Насамкінець учасники «круглого столу» визначили подальші шляхи подолання підліткової злочинності серед учнівської молоді.
Протягом тижня фахівцями Центру проведено 11 індивідуальних консультацій із сім’ями, які знаходяться у складних життєвих обставинах, а саме: «Відповідальність батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків» - охоплено 9 сімей; «Дотримання прав дитини» - охоплено 2 сім’ї; 1 особа проінформована з питань державних гарантій зайнятості.



Директор Южноукраїнського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді А.А.Дизик

Інспекція з благоустрою звертається з проханням до власників та користувачів земельних ділянок...
Нагадуємо, що відповідно до розпорядження міського голови від 09.04.2025 №87-р «Про запровадже...
Щороку 4 травня у світі відзначається Міжнародний день протидії булінгу, також відомий як День рожев...
У лабораторії водопостачання цеху водопровідно-каналізаційного господарства та теплових мереж (ЦВКГт...
Компенсація на непрофесійній основі є важливим інструментом підтримки сімей, які доглядають за своїм...
До Костянтинівської бібліотеки-філії завітали її постійні відвідувачі, щоб разом провести інформацій...
Ми запускаємо збір пластику від 3D-друку в рамках нашої екоініціативи ♻️Чистий друк♻️ Якщо ти вже...
Сьогодні Південноукраїнська громада провела в останню путь військовослужбовця Збройних Сил України О...
У зв’язку з ремонтними роботами на теплових мережах міста з 08.00 05.05.26р. до 17 00 ...
Протягом двох весняних місяців ми насолоджувались красою Гранітно-степового Побужжя, а тепер ми запр...