Res --> 1 Офіційний сайт міста Південноукраїнська | Діяльність підприємств сфери послуг міста Южноукраїнська у січні–жовтні 2012 року
AA

Діяльність підприємств сфери послуг міста Южноукраїнська у січні–жовтні 2012 року

 

За даними відділу статистики у місті Южноукраїнську, у січні–жовтні 2012 року діяльність на ринку нефінансових послуг здійснювали 22 підприємства та 1 відокремлений підрозділ, на яких працювало штатних працівників – 681 особа та позаштатних – 20.

Обсяг реалізованих послуг (включаючи ПДВ) у січні–жовтні 2012 року складав 57,7 млн.грн., з нього реалізація послуг підприємствам та організаціям становила 33,6 млн.грн. (58,2%).  

Значне місце в структурі обсягу реалізованих послуг за видами економічної діяльності займали операції з нерухомим майном − 44,1%, послуги транспорту – 22,7%, достатньо помітна питома вага послуг з оренди машин та устаткування; прокат побутових виробів і предметів особистого вжитку − 12,6%, пошти та зв’язку – 8,2%, санітарних послуг, прибирання сміття та знищення відходів – 7,9%. Значно меншу частку складали послуги підприємств, які здійснювали діяльність з проведення розслідувань та забезпечення безпеки – 2%, у сфері інжинірингу, геології та геодезії – 1,5%.

У січні–жовтні 2012 року на замовлення населення реалізовано послуг на 24,1 млн.грн., що складало 41,8% загального обсягу послуг, реалізованих всім споживачам. У розрахунку на одного мешканця міста обсяг реалізованих послуг складав 1420 грн.

За основним видом діяльності для різних споживачів виконано 356,1 тис. замовлень. Середня вартість одного замовлення у січні–жовтні 2012 року складала 143,5 грн.

Читайте також

Співпраця з IRC

Управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради

22.07.2026 до управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради з робочим ві...

У територіальному центрі говорили про артеріальну гіпертензію

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Південноукраїнської МТГ»

Турбота про здоров'я - це найкраща інвестиція у довге та активне життя. Саме тому для підопічних...

Новий заїзд для відпочивальників розпочався із занять для розвитку пам'яті та мислення

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Південноукраїнської МТГ»

У відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг Комунального закладу «Територіальний центр соціа...

Ресурс для себе - розвиток для громади

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Південноукраїнської МТГ»

У сучасних реаліях психологічна стійкість є одним із найцінніших ресурсів людини. Саме вона допомага...