
Шановні мешканці!
Під час обстеження теплотраси по вулиці Європейська, у районі храму Христа Спасителя, працівниками К...
Res --> 1
Відділ статистики у місті Южноукраїнську повідомляє, що за 2011 рік сальдований фінансовий результат до оподаткування суб’єктів господарювання (крім банків та установ, що утримуються за рахунок бюджету) становив 4,6 млн.грн.
У 2011 році від’ємний сальдований фінансовий результат, у порівнянні з 2010 роком, зменшився на 85,2%. Суттєво (на 74,7%) зменшились збитки на підприємствах, які здійснюють діяльність транспорту та зв’язку, в промисловості – на 52%.
В той же час отримали сальдований прибуток підприємства торгівлі, ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку, підприємства, які займаються операціями з нерухомим майном, орендою, інжинірингом та наданням послуг підприємцям, які були збитковими у 2010 році. Cальдований прибуток підприємтв які здійснюють діяльність готелів та ресторанів збільшився у 6,1 раза. Водночас, на 5,1% збільшився сальдований збиток у будівництві.
У цілому по місту збитково спрацювали 37,1% суб’єктів господарювання проти 44,7% в 2010 році, сума отриманих ними збитків становила 26,7 млн.грн. (у 2010 році – 37,7 млн.грн.). Вагомими сумами збитків виділялися будівельні підприємства – 10,8 млн.грн. (40,5%), промислові - 10,4 млн.грн. (38,9%), підприємства, які здійснюють операції з нерухомим майном, орендою, інжинірингом та наданням послуг підприємцям – 3 млн.грн. (11,3%).
Частка прибуткових підприємств складала 62,9%, сума отриманого ними прибутку – 22,1 млн.грн. (у 2010 році – 55,3% та 6,5 млн.грн. відповідно). При цьому підприємствами, які займаються операціями з нерухомим майном, орендою, інжинірингом та наданням послуг підприємцям забезпечено 20,3% прибутків одержаних всіма прибутковими підприємствами, промисловими – 18%, торгівлі, ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку – 16,1%, будівельними – 12,1%.
Рівень збитковості операційної діяльності за 2011 рік склав 1,8%, проти 7,5% – за 2010 рік.
В загальній кількості суб’єктів господарювання по місту 90,9% складали малі за законодавством підприємства. Ними отримано 6,5 млн.грн. сальдованих прибутків, проти 7,9 млн.грн. сальдованих збитків за 2010 рік.
Частка підприємств, які отримали збитки до оподаткування, в загальній кількості малих підприємств – 36,9%, сума збитків – 8,7 млн.грн. (43,9% та 12,8 млн.грн. – у 2010 році).
Питома вага прибуткових підприємств – 63,1%, сума прибутку – 15,2 млн.грн. (56,1% та 4,9 млн.грн. – у 2010 році).
Рівень збитковості операційної діяльності малих підприємств за 2011 рік склав 4,8%, проти 6,1% – за 2010 рік.
Під час обстеження теплотраси по вулиці Європейська, у районі храму Христа Спасителя, працівниками К...
Важкі часи багатьох змушують зосередитися на своєму психічному здоров’ї, захисті добробуту та...
У Південноукраїнській бібліотеці для дітей пройшов захопливий захід, присвячений творчості одного з...
Продовження 63 сесії Південноукраїнської міської ради VIII скликання від 11.09.20...
У середу, 10 вересня, відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11-ти членів виконавчого ко...
Нещодавно у нашому закладі відбулася реформа. Відповідно до чинних вимог МОЗ замість відділ...
Ми зупиняємося на хвилину, щоб вшанувати пам’ять усіх, хто загинув внаслідок збройної агресії...
Сьогодні, коли Україна виборює свою свободу, питання підтримки наших Захисників та їхніх родин стає...
На сьогодні в управлінні соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради розпочинаєть...