![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/bdc9e26628fffc00199dc6bc139290a7.jpeg)
До уваги внутрішньо переміщених осіб!
13.08.2024 об 11.30 в залі засідання управління соціального захисту населення Южноукраїнської місько...
Res --> 1
3 серпня відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Молодіжні аспекти соціальних ініціатив Президента України В. Януковича». В роботі взяли участь члени молодіжної колегії при голові Миколаївської облдержадміністрації, начальник управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації Олександр Малікін, начальник управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації Олег Атанасов, директор Миколаївського регіонального управління Державного спеціалізованого фінансового закладу «Державний фонд сприяння молодіжному будівництву» Василь Федорончук, секретар Южноукраїнської міської ради Євген Квасневський, міський голова міста Вознесенська Юрій Гержов, заступник генерального директора ВП ЮУ АЕС ДП НАЕК «Енергоатом» Володимир Авраменко, представники виконавчого комітету Южноукраїнської та Вознесенської міської ради, представники Миколаївської, Южноукраїнської та Вознесенської міської Всеукраїнської громадської організації «Молоді Регіони», представники ЗМІ.
Євген Квасневський окреслив аспекти соціальних ініціатив Президента України та націлив учасників «круглого столу» на обговорення. Олександр Малікін доповів по темі «Нова соціальна політика Президента України – гарантія модернізації країни та підвищення рівня життя її громадян». Олег Атанасов докладно розповів по реалізації соціальних ініціатив Президента по відшкодуванню частини відсотків по кредитам, отриманим на будівництво (реконструкцію) чи придбання житла відповідно до Порядку здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Юрій Гержов поділився досвідом з питань забезпечення доступним житлом молоді та громадян які потребують поліпшення житлових умов. Василь Федорончук доповів про стан виконання ініціатив Президента України по Миколаївській області.
Начальник служби у справах дітей Вознесенської міської ради Ж.Тичинська підняла у своєму виступі не менш важливу тему «Національна стратегія подолання сирітства: сімейний затишок дітям – сиротам та дітям, які позбавлені батьківського піклування»
13.08.2024 об 11.30 в залі засідання управління соціального захисту населення Южноукраїнської місько...
Літо - гаряча пора для бібліотек і для бібліотекарів, коли дітям не тільки пропонують книги, а й орг...
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...