![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/bdc9e26628fffc00199dc6bc139290a7.jpeg)
До уваги внутрішньо переміщених осіб!
13.08.2024 об 11.30 в залі засідання управління соціального захисту населення Южноукраїнської місько...
Res --> 1
За даними відділу статистики у місті Южноукраїнську, сума заборгованості перед працівниками із виплати заробітної плати (без урахування найманих працівників статистично малих підприємств та зайнятих у фізичних осіб-підприємців) на 1 липня 2012 року по місту складала 368,6 тис.грн., що на 14,7% (на 63,3 тис.грн.) менше ніж на 1 червня 2012 року та на 45,9% (312,5 тис.грн.) ніж на 1 січня 2012 року. Частка заборгованості перед працівниками із виплати заробітної плати у місті на 1 липня 2012 року складала 0,7% загальнообласного боргу.
Значна частина заборгованості (60,5%) припадає на суб’єкти господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника, або визнання його банкрутом, решта (39,5%) – на економічно активні підприємства.
Борг працівникам економічно активних підприємств на 1 липня 2012 року склав 145,5 тис.грн. та збільшився впродовж червня 2012 року у 1,6 рази і на 47,9% у порівнянні з 1 січня 2012 року.
Кількість працівників економічно активних підприємств, які вчасно не отримали заробітну плату на 1 липня 2012 року складала 99 осіб, кожному з них не виплачено в середньому по 1469,70 грн.
По підприємствах, на яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника, або визнання його банкрутом, заборгованість із виплати заробітної плати складала 223,1 тис.грн., що менше на 34,3% ніж на 1 червня та на 61,7% ніж на 1 січня 2012 року відповідно.
13.08.2024 об 11.30 в залі засідання управління соціального захисту населення Южноукраїнської місько...
Літо - гаряча пора для бібліотек і для бібліотекарів, коли дітям не тільки пропонують книги, а й орг...
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...