![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/bdc9e26628fffc00199dc6bc139290a7.jpeg)
До уваги внутрішньо переміщених осіб!
13.08.2024 об 11.30 в залі засідання управління соціального захисту населення Южноукраїнської місько...
Res --> 1
Секретар міської ради Євген Квасневський продовжує щодня зустрічатися з представниками трудових колективів нашого міста, задля вивчення існуючих проблемних питань та планування шляхів їх вирішення.
Так, протягом поточного тижня Євген Анатолійович відвідав колективи дорожньо-експлуатаційної дільниці, оздоровчо-реабілітаційного комплексу «Іскра» ВП ЮУ АЕС, Южноукраїнського відокремленого підрозділу «Тепличний комбінат», Ремонтно-механічного заводу ВП "Атоменергогмаш", а також прийняв участь у зборах оперативного персоналу ВП ЮУ АЕС.
Під час зустрічей Євген Квасневський проінформував колективи підприємств про роботу Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету за II півріччя 2012 року та відповів на ряд запитань. Основне коло питань, якими цікавились працівники стосувалося стану доріг в місті та вирішення питання щодо їх ремонту, паркування машин у дворах, організація автостоянки біля СМСЧ №2, стан дитячих майданчиків у дворах міста, будівництво парку ім. Шевченка, вирішення питання стихійних ринків та інші.
Турбують працівників підприємств не лише питання, що стосуються розвитку нашого міста, а й загальнодержавного характеру. Відтак, працівниками теплиці задавались Євгену Анатолійовичу питання щодо виплати пільгових пенсій, про реалізацію соціальної ініціативи Президента України щодо молодіжного кредитування для забезпечення доступним житлом громадян тощо.
З питань, що знаходяться в стадії виконання Євген Квасневський дав вичерпні відповіді, а ті що потребують вивчення - взяті на контроль для подальшого відпрацювання.
Дякуємо депутату Южноукраїнської міської ради Наталі Черьомухіній за надані фотоматеріали
13.08.2024 об 11.30 в залі засідання управління соціального захисту населення Южноукраїнської місько...
Літо - гаряча пора для бібліотек і для бібліотекарів, коли дітям не тільки пропонують книги, а й орг...
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...