До уваги внутрішньо переміщених осіб!
13.08.2024 об 11.30 в залі засідання управління соціального захисту населення Южноукраїнської місько...
Res --> 1
25 липня 2012 року під головуванням секретаря міської ради Квасневського Є.А. відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
На засідання запрошені керівники підприємств боржників із виплати заробітної плати ПАТ «Юженергобуд», ДП «КМУ»ВАТ «ТЕМ».
На комісії озвучена загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах м.Южноукраїнська, яка за даними оперативного моніторингу станом на 01.07.2012 на підприємствах міста Южноукраїнська склала 322,2 тис. грн., в тому числі на економічно-активних підприємствахі – ТОВ «Юг-Спецгідроенергомонтаж» - 86,8 тис.грн., ДП «КМУ»ВАТ «ТЕМ»-58,7 тис.грн на підприємстві активному банкруту ПАТ «Юженергобуд»– 176,7 тис.грн.
Станом на 25 липня 2012 року заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста Южноукраїнська становить 96,7 тис.грн. Зменшення заборгованості відбулося за рахунок повного погашення заборгованості ТОВ «Юг-Спецгідроенергомонтаж» та ДП «КМУ»ВАТ «ТЕМ» а також погашення заборгованості в сумі 80 тис.грн ПАТ «Юженергобуд»
На виконання доручення головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації був складений графік погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях міста Южноукраїнська із зменшенням суми заборгованості не менше як 5% щомісяця. Станом на 01.07.2012 р. заборгованість на підприємствах міста у порівнянні з попереднім місяцем зменшилася на 36,3 тис.грн або на 16,4%.
13.08.2024 об 11.30 в залі засідання управління соціального захисту населення Южноукраїнської місько...
Літо - гаряча пора для бібліотек і для бібліотекарів, коли дітям не тільки пропонують книги, а й орг...
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...