![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/bdc9e26628fffc00199dc6bc139290a7.jpeg)
До уваги внутрішньо переміщених осіб!
13.08.2024 об 11.30 в залі засідання управління соціального захисту населення Южноукраїнської місько...
Res --> 1
Запитання 1
Інваліди І групи повинні забезпечуватися без безкоштовно засобами реабілітації (гігієни) та ліками при амбулаторному лікуванні з державного бюджету через ДЗ «СМСЧ №2». На сьогоднішній день таке забезпечення відсутнє. Просимо посприяти у вирішенні цієї проблеми.
Ви маєте право, як інвалід І групи, на придбання лікарських засобів за рецептами лікарів з оплатою 50 відсотків їх вартості тільки при амбулаторному лікуванні. Витрати, пов'язані з відпуском лікарських засобів безоплатно і на пільгових умовах, проводяться за рахунок загальних асигнувань, що передбачаються відповідними бюджетами на охорону здоров'я.
Забезпечення інвалідів та дітей-інвалідів технічними засобами здійснюється на підставі медичного висновку за рахунок та в межах коштів державного та місцевих бюджетів, передбачених на зазначену мету. Державний заклад „Спеціалізована медико-санітарна частина №2” фінансується за рахунок державного бюджету і кошторисом на 2012р. виділення коштів на технічні засоби реабілітації не передбачено.
В поточному році коштів в міському бюджеті на забезпечення технічними засобами медичного призначення, які отримують інваліди для використання в амбулаторних та побутових умовах, не передбачено.
Управлінням праці та соціального захисту населення питання забезпечення технічними засобами медичного призначення, які отримують інваліди для використання в амбулаторних та побутових умовах, було винесено на розгляд постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення.
На жаль, у задоволенні даного питання за кошти міського бюджету було відмовлено.
Запитання 2
Нас осталось 27 человек, которых сократили в декабре 2008 года с АО «Юженергобуд» и до сих пор не выплатили зароботную плату. Мы подали иски в суд, сейчас этим вопросом занимается юстиция. Мы просим Вас посодействовать в решении вопроса по выплате нам задолженности.
Питання погашення заборгованості із заробітної плати по підприємству ВАТ «Юженергобуд» заходиться на постійному контролі, 20.06.2012 року на засіданні тимчасової комісії із погашення заборгованості представником відділу державної виконавчої служби Южноукраїнського міського управління юстиції, було повідомлено, що у січні 2012 року до служби передано від підрозділу примусового виконання рішень відділу ДВС Головного управління юстиції в Миколаївській області 48 проваджень. На сьогоднішній день залишилось 27 проваджень на суму 286,00 тис.грн.
Виконавчою службою проведена певна робота з опису власності ВАТ «Юженергобуд», яка була виставлено на продаж за ціною 210,00 тис.грн. Проте торги не відбулися. Після проведення чергових торгів та продажу майна відбудеться погашення заборгованості по позивних заявах.
13.08.2024 об 11.30 в залі засідання управління соціального захисту населення Южноукраїнської місько...
Літо - гаряча пора для бібліотек і для бібліотекарів, коли дітям не тільки пропонують книги, а й орг...
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...