![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/bdc9e26628fffc00199dc6bc139290a7.jpeg)
До уваги внутрішньо переміщених осіб!
13.08.2024 об 11.30 в залі засідання управління соціального захисту населення Южноукраїнської місько...
Res --> 1
Відповідно до Закону України „Про звернення громадян” громадяни України мають право звертатися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявами або клопотаннями щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.
Цей Закон надає громадянам певні права (ст. 18), покладає на органи державної влади, установи, підприємства, організації, посадових осіб відповідні обов'язки (статті 19, 29), передбачає заходи юридичної відповідальності, які можуть застосовуватися до суб'єктів, на яких покладено розгляд звернень громадян, у разі порушення ними законодавства про звернення (ст.ст. 24, 25). Ці права, обов'язки і заходи юридичної відповідальності є елементами механізму, що створює правові гарантії права на звернення.
Робота зі зверненнями в Южноукраїнському міському управлінні юстиції є важливою ділянкою роботи, яка контролюється начальником управління. Так, протягом І півріччя 2012 року до Южноукраїнського міського управління юстиції надійшло і було розглянуто 1 письмове звернення (протягом аналогічного періоду 2011 року – 1) – скарга на бездіяльність відділу державної виконавчої служби щодо виконання рішення суду. Звернення є необґрунтованими.
На особистий прийом начальника Южноукраїнського міського управління юстиції звернулося 29 осіб (протягом аналогічного періоду 2011 року – 24), до правової громадської приймальні - 31 особа (у 2011 році – 29), у поза робочий час – 10 (у 2011 році – 27), на опорних пунктах (за місцем роботи і проживання) – 12 (у 2011 році – 10). Всі питання від громадян надходили в усній формі і на них були надані обґрунтовані відповіді відповідно до діючого законодавства України.
Аналіз звернень громадян свідчить, що серед питань, які найбільше хвилюють мешканців м. Южноукраїнськ, необхідно виділити питання цивільного права, адміністративного права, трудового права, житлового права, сімейного права тощо.
Усі консультації надаються відповідно до ситуаційних обставин в галузі
цивільного, трудового, пенсійного, сімейного та іншого законодавства.
13.08.2024 об 11.30 в залі засідання управління соціального захисту населення Южноукраїнської місько...
Літо - гаряча пора для бібліотек і для бібліотекарів, коли дітям не тільки пропонують книги, а й орг...
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...