![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/bdc9e26628fffc00199dc6bc139290a7.jpeg)
До уваги внутрішньо переміщених осіб!
13.08.2024 об 11.30 в залі засідання управління соціального захисту населення Южноукраїнської місько...
Res --> 1
Верховна Рада збільшила у чотири рази розмір передбаченого Кримінальним кодексом максимального штрафу за недодержання роботодавцем законодавства про охорону праці та надр.
Закон передбачає збільшення таких штрафів з 50 до 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян ( з 850 до 3,4 тис. грн.), зокрема, за порушення правил поводження із вибуховими, легкозаймистими, їдкими речовинами або радіоактивними матеріалами, порушення вимог з охорони праці посадовцем підприємства, якщо це порушення заподіяло шкоду здоров’ю потерпілому.
Також підвищують штрафи за порушення правил безпеки під час виконання робіт підвищеної небезпеки на виробництві особою, яка зобов’язана їх додержувати, якщо це створило загрозу загибелі людей або інші тяжкі наслідки.
Збільшені адміністративні штрафи за порушення законодавства про охорону праці та надр. Зокрема, парламент збільшив з 4-6 і з 10-14 (для посадових осіб) до 10-30 та 30-100 неоподаткованих мінімумів за самовільне використання надр, укладання угод, які прямо або опосередковано порушують права власності на надра.
Передбачено також збільшення штрафів з 2-5 та 5-10 (для посадових осіб) до 4-10 та 20-40 неоподаткованих мінімумів доходів громадян за порушення вимог безпечного ведення робіт в галузях і на об’єктах промисловості.
Крім того, у Кодексі України про адміністративні правопорушення стаття 41 доповнена частиною третьою такого змісту:
“Порушення встановленого порядку повідомлення (надання інформації) спеціально уповноваженому центральному органу виконавчої влади з нагляду за охороною праці про нещасний випадок на виробництві тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, фізичних осіб – підприємців, які використовують найману працю, і на фізичних осіб, які не мають статусу підприємців та використовують найману працю, від двадцяти до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян”.
13.08.2024 об 11.30 в залі засідання управління соціального захисту населення Южноукраїнської місько...
Літо - гаряча пора для бібліотек і для бібліотекарів, коли дітям не тільки пропонують книги, а й орг...
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...