![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/bdc9e26628fffc00199dc6bc139290a7.jpeg)
До уваги внутрішньо переміщених осіб!
13.08.2024 об 11.30 в залі засідання управління соціального захисту населення Южноукраїнської місько...
Res --> 1
З 1 по 22 червня 2012 року на базі комунального закладу «Южноукраїнська дитячо-юнацька спортивна школа» працював прогулянковий майданчик, основною метою якого було забезпечення належних умов для дозвілля, відпочинку та оздоровлення дітей.
За період роботи майданчика були проведені екскурсії по місту: до Храму Христа Спасителя, музейного комплексу «Козацької слави та військової техніки», галереї «Гард», парку «Сучасних скульптур». Також діти дуже раділи виїздним екскурсіям на скелю «Пугач», де доросліші діти допомогали розводити вогнище та готувати польову кашу, а малеча в цей час була зайнята розважальними іграми; до музею «Бойової слави» Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, де учні школи розповіли про військові дії на тереторії с. Костянтинівка.
Всім дуже сподобались заходи:
- «Запрошуемо до фітофітальні. Чай мій улюблений напій» (діти не тільки навчалися заварювати чай різних видів, а й брали участь у чайній вікторині, «побували» на екскурсії в країнах, де вирощують чай).
- настільні ігри
- ігри з елементами волейболу та футболу.
Южноукраїнська загальноосвітня школа № 2 щовівторка та щочетверга радо приймала дітей у басейні «Дельфін», досхочу діти настрибались на розважальному майданчику біля меморіального комплексу, переглянули мультфільм в одному з 3D кінотеатрів міста.
За підтримки управління молоді, спорту та культури кожного дня діти отримували призи за участь у спортивних естафетах, змаганнях, малій літній Олімпіаді, вікторинах.
У день відкриття прогулянкового майданчика кожен з дітей отримав морозиво, на закінчення - велику шоколадку, яка трішечки розтанула, але це не зіпсувало настрій дітям.
Роботу прогулянкового майданчика можно оцінити великою «12».
Чекаємо дітей міста на наступний рік у прогулянковому майданчику!
13.08.2024 об 11.30 в залі засідання управління соціального захисту населення Южноукраїнської місько...
Літо - гаряча пора для бібліотек і для бібліотекарів, коли дітям не тільки пропонують книги, а й орг...
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...