![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/bdc9e26628fffc00199dc6bc139290a7.jpeg)
До уваги внутрішньо переміщених осіб!
13.08.2024 об 11.30 в залі засідання управління соціального захисту населення Южноукраїнської місько...
Res --> 1
Секретар Южноукраїнської міської ради Євген Квасневський продовжує зустрічі з колективами підприємств, установ та організацій міста Южноукраїнськ.
Так, 21 червня відбулися зустрічі Євгена Квасневського з колективами Южноукраїнської загальноосвітньої середньої школи № 3 та дошкільного навчального закладу № 3 «Веселка» .
Коло питань, якими цікавився секретар ради, стосувались як досягнень освітніх закладів міста, так і проблемних питань, що потребують вирішення.
Під час зустрічей в загальноосвітній школі № 3 та дитячому садочку №3 Євген Квасневський оглянув стан приміщень закладів освіти, ознайомився з матеріально-технічною базою школи та дитсадка, відвідав кабінети школи та майстерні, дитячі групи садочка, тренажерний зал школи, їдальні, спальні для першокласників, комп’ютерний клас, ознайомився з інтерактивними дошками в класах, що були придбані для повноцінного навчання дітей, зупинилися на обговорені питання щодо підготовки навчальних закладів до нового навчального року.
Директор ЗОШ № 3 Олена Кокол в ході зустрічі звернула увагу на стан приміщень школи та наголосила, що проведення ремонтних робіт відбувається за підтримки батьків учнів школи та власними силами технічних працівників закладу, за що Олена Миколаївна висловлює їм велику вдячність.
Завідуюча дитячим садком №3 Олена Сучкова звернула увагу на необхідність виконання ремонту вуличного плескального басейну, ремонту підмостки стін приміщення дитячого садка, заміни світильників у спортивному залі.
Секретар міської ради Євген Квасневський зосередив увагу на питаннях фінансування, зміцнення матеріально-технічної бази освітніх закладів міста та наголосив, що за підсумками проведених зустрічей необхідно розробити систему заходів, які будуть направлені на вирішення нагальних питань та подальшого розвитку освітньої галузі міста Южноукраїнська.
13.08.2024 об 11.30 в залі засідання управління соціального захисту населення Южноукраїнської місько...
Літо - гаряча пора для бібліотек і для бібліотекарів, коли дітям не тільки пропонують книги, а й орг...
Знову сумна звістка сколихнула Южноукраїнську територіальну громаду. 05.08.2024 помер мешканець нашо...
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...