![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
Стан розгляду звернень громадян Южноукраїнською ДПС Миколаївської області ДПС за січень - травень 2012 року.
Робота зі зверненнями громадян – важлива складова у діяльності податкової служби. У такий спосіб забезпечується зворотний зв’язок з громад кістю. На сьогодні основне завдання – забезпечити кваліфікований, неупереджений, об’єктивний і своєчасний розгляд звернень громадян з метою оперативного вирішення порушених у них питань, задоволення законних вимог заявника.
З метою забезпечення кваліфікованого, об’єктивного і своєчасного розгляду звернень громадян, а також оперативного вирішення порушених у них питань, задоволення законних вимог заявників в Южноукраїнській ОДПІ МО ДПС, посадовими особами державної податкової служби відповідно до графіків проводиться особистий прийом громадян у приймальні громадян міста.
Особистий прийом громадян
Южноукраїнська ДПС Миколаївської області приділяє значну увагу поліпшенню роботи приймалень громадян стосовно особистого прийому громадян та платників податків. Згідно з затвердженим графіком прийому громадян у приймальні громадян ЮУ ОДПІ МО ДПС посадовими особами органів державної податкової служби проводиться особистий прийом громадян.
Аналіз розгляду письмових звернень громадян
У січні-травні 2012 року було проведено 10 особистих прийомів, у порівнянні з минулим періодом січня-травня 2011 року, було проведено 9 усних прийомів.
Кількість письмових звернень від громадян, що надійшло до Южноукраїнської ОДПІ Миколаївської області ДПС у січні-травні 2012 року, становить 7 письмових звернень, включаючи Арбузинське відділення ЮУ ОДПІ МО ДПС, було розглянуто ще 6 письмових звернень від громадян, у порівнянні з минулим періодом січня-травня 2011 року, було розглянуто 13 письмових звернень.
Доступ до публічної інформації
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...